Dzięki powstaniu tanich sposobów na podróżowanie, coraz więcej osób odważyło się spróbować swoich sił w zdobywaniu świata. Ludzie chętnie odwiedzają nawet najdalsze zakątki świata i Europy, przełamując swoją barierę językową, strach przed nieznanym czy zmianą kultur. Z myślą o wszystkich podróżnikach – tych małych i dużych – powstał nasz pub. Propagujemy tanie podróżowanie, dlatego ceny w lokalu tulejki gwintowane producent należą do najniższych w Gdyni.

Pub z duszą

W naszym tanim pubie postanowiliśmy zachować ducha podróżniczego. Jesteśmy więc bardzo otwarci na świat i na nowe, świeże pomysły. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Inne puby trzymają się przyjętych zasad. Gdynia jest dla nas miejscem szczególnym –  przełomowym, dlatego zachowaliśmy jej ducha w lokalu.

Spotkania w pubie

Chętnie gościmy ciekawych podróżników. W naszych cotygodniowych cyklach różne osoby prezentują swój dorobek, oraz przedstawiają praktyczne rady na temat podróżowania w różne części ramy do luster  świata. To doskonałe vademecum dla każdego, kto w najbliższym czasie wybiera się w dane rejony. Niejedno spotkanie stało się inspiracją do opuszczenia Gdyni i tani sposobem przeżycia najpiękniejszej przygody.

Serdecznie zapraszamy w niemal każdy dzień roku na piwa z najróżniejszych zakątków świata. Dla tych, którzy stronią od alkoholu przygotujemy pyszną yerba mate lub herbatkę. A może chcecie posmakować tanich przekąsek rodem z różnych krajów naszego globu?