Lokal

Sam lokal nawiązuje stylistyką do typowych włoskich winiarni. Mogą Państwo zauważyć tu stare beczki po winie, które poddane zostały próbie czasu. Każdy może tu poczuć słodki zapach wina, mieszający się z intensywnym aromatem świeżych ziół i przypraw. To z pewnością wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni.

Ekskluzywny klimat pubu tworzą przede wszystkim stylowe stoliki oraz krzesła. Na suficie nie ujrzą Państwo żyrandola. Niezwykły półmrok tworzą niewielkie lampki stojące przy każdym stoliku.

Nasz lokal podzielony jest na dwie strefy: dla palących i niepalących. W ten sposób każdy może komfortowo delektować się smakiem ulubionego wina.

W pubie dominują stonowane barwy. Całość ożywia czerwień, nawiązująca do koloru wina. Goście mogą tu odpocząć, ukoić swoje nerwy i zapomnieć psychoterapia szczecin o codziennych sprawach. Wyjątkowa przestrzeń, gdzie każdy może poczuć komfort, zyskała wielu sympatyków.

Nasz lokal zlokalizowany jest w pobliżu morskiej plaży. Wizytę u nas możesz połączyć z kojącym spacerem brzegiem morza. Każdy nasz klient, uraczony zostanie przepięknym widokiem na zatokę. Wszystko to tworzy spójną całość, do której chce się wracać przy każdej nadarzającej się okazji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego ekskluzywnego pubu, gdzie będą mogli Państwo degustować nie tylko włoskie wina, ale te, pochodzące z najdalszych zakątków świata. Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w pubie Rzym należał do wyjątkowo przyjemnych i niezapomnianych.

osk Gdańsk