Inspiracja

Tak wyjątkowe miejsce w samym sercu Gdyni mogła stworzyć tylko prawdziwa włoska rodzina, która najlepiej zna smak prawdziwego wina oraz pachnących świeżą dawką przypraw przekąsek. Na pomysł stworzenia pubu w Trójmieście wpadła głowa rodziny, która przybyła pomiary wentylacji warszawa  tutaj w interesach. Już od pierwszych dni działalności okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Pub-winiarnia przypadł do gustu mieszkańcom, dlatego przez cały czas można tu spotkać rzeszę spragnionych nowych smaków bywalców.

Rodzina Corrano tak zafascynowała się przekazywaniem rodzimej tradycji w odległym kraju, że fartuch foliowy  postanowiła wysłać tu swoje przedstawicielstwo – pierworodnego syna. Ten znakomicie rozwinął plan ojca, zapewniając nowe smaki każdego dnia.

 

Właściciele bardzo chętnie wychodzą do klientów, wdając się w rozmowy i opowiadając o włoskich tradycjach. Ta wspaniała otwarta atmosfera, delikatny gwar i przyjemne zapachy sprawiają, że panuje to rodzinna atmosfera rodem z kraju naszych południowych sąsiadów.